DATA BAKIR KABLOLAMA

Bakır veri aktarım  (UTP,FTP,STP CAT5E,CAT6,CA6A,CAT7)kablolarının sertifika şartlarına uygun olarak çekimi,sonlandırılması ve test ve kontrol hizmetidir.

DATA FİBER OPTİK KABLOLAMA

Her türlü fiber optik kablonun(SM,MM,İNDOOR,OUTDOOR) çekimi ile(ST,SC,MTRJ,LC )knnektörllerde sahada sonlandırılması ve kontrol  hizmetidir.

TERMİNASYON TEST VE SERTİFİKALANDIRMA

Sistem entegratörleri,bilişim firmaları ve Elektrik Taahhüt firmaları tarafından çekilen data kablolarının (FİBER VE BAKIR) kodlanması,sonlandırılması ve testlerinin cihaz ile alınıp kontrol etiketleme ile  sertifika verilmeye hazır hale getirilmesidir.

TELEFON KABLOLAMA
Klasik ve akıllı bina otomasyonuna uygun, tüm santrallerle uyumlu, takibi kolay kablolama hizmetidir.

KABİNET DÜZENLEME

Her boy kabinetin standartlara uygun şekilde  kullanım ortamının ihtiyaçlarına göre düzenlenip kullanıma uygun hale getirilmesi hizmetidir.

KABİNET AKTARIMI

Yer değişikliği gerektiren data telefon sistem kabinetlerinin sökülerek bir noktadan başka bir yeni noktaya kurulması, düzenlenmesi ve çalıştırılması hizmetleri.

ARIZA TESPİT VE ONARIM

Hertürlü data kablosunun (fiber optic veya Bakır ) sahadaki kopma, kırılma  ve  arızalarına yerinde onarım teknik desteği verilmesi hizmetimizdir.

AG ENERJİ   TESİSATI KURULUMU

Küçük ve orta boy işletmelerin kanal (METAL VE PLASTİK) ,aydınlatma,şebeke,kesintisiz güç kaynakları(UPS,JENERATÖR) tesisatı ve pano montajları kurulumudur.

CCTV (KAMERA)
teknik Yönetmeliklere uygun her türlü kamerayı çalıştıracak kabloların çekim hizmetidir.

TOPRAKLAMA TESİSATI
teknik  şartlara uygun topraklama tesisatı kurulumudur.

SİSTEM ODASI KURULUMU
FM 200 gazlı söndürme, hassas iklimlendirme üniteleri, yükseltilmiş döşeme yapımı, güvenli sistem odaları dizaynı ve kurulumudur.

HIRSIZ ALARM TESİSATI
Standart ve özel isteklere uygun, yüksek korumalı alarm sistemlerin kurulumu ve takip merkezine üyelik işlemlerinin yapılmasıdır.

YANGIN TESİSATI
Tüm işletmelerde, iş yeri açma şartlarını yerine getirecek yangın tesisatı kurulumu ve çalıştırılması.

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAKLARI (UPS)
Marka bağımsız jeneratör ve k.g.k ürün temini ve montaj işleridir.