YAPISAL KABLOLAMA KONUSUNDAKİ DUYARLILIKLAR

hizmetleri olarak uzmanlığımız olan NETWORK iletişimi altyapısı, yapısal kablolama sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Bu hizmeti verirken farkımız yapısal kablolama kaynaklı veri kayıplarını en aza indirgemek

Performans Kayıpsız bir bakır kablolama ve terminasyon, performans kayıpları en az düzeyde fiber optic kablolama  Ve terminasyon ile sizlere en verimli ağları kurmak bizi farklı kılan yanımızdır .

Verimli bir Network için sürat, istikrar ve yüksek performanslı hizmet olmaz ise olmaz bir kriterdir.

Sık sık ağırlaşan veya çöken bir network sistemi tüm işletmeler için doğrudan bir kayıptır.

Bu nedenden ötürü network altyapısının tasarımdan, kuruluma kadar hassasiyet gösterilmelidir. Kullanılacak Data Kablo ve ekipmanları kalitesi ve markası ne denli önemli ise bu ürünler ile çalışma yapacak kişiler ve sonucunda ortaya çıkartılacak hizmet de, ürün secimi kadar hayatı önem taşıyan bir konudur.

1992 yılından bu yana sektörümüzde birçok değişimler yaşandı, ilk dönemlerde bilişim

Sektörü olarak büyük firmaların kontrolünde kaliteli ama çok yüksek fiyatlar ile verilen ürün

Ve hizmetler 2000’li yıllarda ekonomik krizlerinde etkisi ile şekil değiştirerek kullanıcıları

Ve hizmet verenleri yeni arayışlara yöneltti, sektöre hızla giren Uzakdoğu markalı ürünler

Ve düşük fiyat bir süre sonra kalite konusunu gündeme getirdi.

Doğru bilgilendirme yapılmadan bilinçsizce seçilen Kablolama ürünleri, kötü işçilikler ile birleşince daha doğumu sırasında sorunlu ağlar ortaya çıkmaya başladı.

Günümüzde bu türde sorunlu ağlar giderek artmaya başladı, bu gün piyasada adı sanı belli olmayan ve merdiven altı denilen metoda üretilmiş kablo ve ekipman mevcut.

Bu ürünler kimi zaman çok basit bir RJ45 plug ya da aktif cihaz olabilir. ama unutulmamalıdır ki sonunda Bu ürünlerin performanslarının kümülatif toplamı size ağınızın genel hız ve performansı olarak hizmet verecektir.

Yukarıda sizlere ürün ile ilgili bilgi verirken hep üzerinde durduğumuz ve bizlerinde

Faaliyet uzmanlığımız olan işçilik ile ilgili birkaç konuda dikkatinizi çekmek isterim

Yapısal kablolama projeleri daha tasarım aşamasında itibaren uzman bir bakış açısı ile

Ele alınmalıdır geliştirilebilir yaşayan bir ağ sisteminin kurulması mutlak olarak tasarımı yapacak kişi veya ekiplerin deneyimli olmasını gerekli kılar. Projenin ihtiyacı  Kablonun ve ürünlerin seçimi vs.. hizmetler kabloların doğru etiketlenmesi ve çekilmesi , kayıpsız bir terminasyon ile hizmet veriyor olmak  iyi yetişmiş konusunda uzmanlaşmış deneyim sahibi  kişilerin işidir.

Ya günümüzde bu işler nasıl oluyor derseniz, en basit yapı marketten ya da elektrikçiden alınan kablo ya da konektörler ile sokak arasından çağrılan bir elektrikçi ya da kablolama konusunda hiç uzmanlığı olamayan bir bilgisayarcı veya telefoncu ile kalburüstü kablolamalar yapılıp baştan savma sonuçlar ortaya çıkartılıyor.

 Mutlaka bu kişiler ve mesleklerinde otorite sahibi olabilir fakat Network Yapısal kablolama ve atyapı sistemleri bu saydığım meslek kollarının dışında tamimiyle farklı eğitim, uzmanlık, deneyimi isteyen başlı başına ayrı bir mesleki

Bir konudur.

Oysa Yapısal kablolama projeleri tüm aşamaları, uluslar arası kablolama standartları konusunda eğitim almış sertifika

Sahibi kişilerce, yine uluslar arası standartların belirlediği teknik şartlara uygun kurulmalıdır.

 Sayın yetkili bu tarz sorunları yaşamamanız için çözümü doğru adreste aramalısınız.

Tabiî ki Bizler sihirli değneğe sahip değiliz, Ancak ana faliyet alanımız olan yapısal kablolamada yıllardır uzmanız deneyim ve bilgi sahibiyiz, Yaptığımız tüm yapısal kablolama çalışmalarında bu farkımızı hizmetlerimize yansıttık.

Biz ,Ağ Kablolamasında verimlilik, geliştirilebilir ve esneklik sağlayan estetik dizaynlı sistemler ile , sıfıra yakın değerde performans kayıplarıyla , diğer anlamda iş yapan firmalardan farklıyız.

ProVis Bilişim Hizmetleri.

TAYFUN AYIK

http://www.ozerorganikhit.com/login.php?s=kayit&ref=577Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir